Elegancja połączona z funkcjonalnością – świecie mody nie jest to nic nowego. Dlatego właśnie warto zwrócić uwagę na to, co ma do zaoferowania francuska marka Guess. Specjalizuje się ona w produkcji i firmowaniu wielu artykułów odzieżowych, ale również stylowych dodatków, dzięki którym każdy może poczuć się lepiej i zdecydowanie lepiej wyglądać bez względu na swój status społeczny. Firma, o której mowa ma bogaty dorobek i ogromne doświadczenie obejmujące kilka dekad stałej obecności na rynku. Potencjał w tym zakresie wydaje się w tej chwili naprawdę duży, a w portfolio marki pojawiają się systematycznie nowe pozycje. Także, gdy chodzi o gustowne, pięknie zaprojektowane i przy tym użyteczne czasomierze. Nowoczesne w formie i zarazem uniwersalne zegarki Guess mają w sobie coś wyjątkowego.

Są dedykowane kobietom, które chcą zadbać o swój wygląd i jak się okazuje wzbudzają one wśród nich spore zainteresowanie. Tym większe, gdy akcesoria te są promowane przez ważne postaci ze świata kultury masowej. W tym momencie do galerii sław promujących czasomierze z Francji dołączyła świetnie znana na całym globie Jennifer Lopez. Aktorka i piosenkarka latynoskiego pochodzenia od lat zachwyca swoja urodą i powabem. Jest jak wino – z każdym kolejnym rokiem zyskuje na prezencji i uroku. Nadaje się więc idealnie do tego, aby lansować zegarki, które uchodzą za jeden z niepodważalnych wzorów stylu i dobrego smaku w aspekcie designu. Bardzo szybko wiele osób zaczęło kojarzyć te wyjątkowe modele zegarków właśnie z tą postacią.

Wynika z tego jasno, że dział reklamy podjął w tym aspekcie absolutnie trafną decyzję,

co wpływa także na sprzedaż produktów. Idealne czasomierze dla kobiet, ale nie tylko dla nich. Kiedy spoglądamy na poszczególne modele zegarków od Guess, dostrzegamy pewne kluczowe cechy. Przede wszystkim jest to prostota formy. Nie ma tutaj miejsca na agresywne wzornictwo, które wyróżnia niektóre inne marki. Jednocześnie nie sposób powiedzieć o tych produktach, że są nudne i nijakie. Mają w sobie siłę magnetycznego przyciągania i właśnie z tego powodu sięgają po nie tysiące pań na całym świecie.

Największym uznaniem czasomierze te cieszą się w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych – tym bardziej nie dziwi, że właśnie popularną w obu tych częściach świata Jennifer Lopez wybrano na ich nową twarz. Jednakże nie tylko wygląd zegarków oraz ich ambasadorka decydują o tym, że wzbudzają one ogromny popyt w wielu krajach. Znaczenie ma również aspekt techniczny.

Pod obudową każdego z zegarków znalazły się najwyższej klasy podzespoły,

które pozwalają na to, aby być spokojnym o ich ogólną jakość oraz parametry użytkowe. Będą one zawsze z ogromną dokładnością odmierzać czas, a ich trwałość sprawi, że z powodzeniem posłużą kolejnym pokoleniom i mogą „wędrować” z matki na córkę. Zegarki Guess najczęściej są kojarzone z rozwiązaniami przeznaczonymi dla kobiet, jednakże trzeba podkreślić, że są również modele męskie, które wręcz idealnie wpisują się w oczekiwania współczesnych panów. Nowoczesne, a zarazem klasyczne w swojej formie mogą sprawdzić się przy rozmaitych stylizacjach – zarówno tych formalnych, jak i casualowych.

Grunt to sięgnąć po wariant najbardziej odpowiadający indywidualnym preferencjom estetycznym, które bywają wszakże zróżnicowane.