Redakcja – Kontakt

Culture Café to strona społeczno-kulturowa, gdzie autorzy przedstawią subiektywne teksty i rozmyślenia, jak również będą chcieli wyznaczać nowe granice. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, reklamą lub mają uwagi co do publikowanych treści — zapraszamy do kontaktu!

 

 

Redakcja Culture Café:

Redaktor Główny

Redaktor naczelny: Jan Tracz
Założyciel i współtwórca Culture Café. Niesforny pasjonat kultury to po pierwsze. Pisze o filmie na portalach Film.org i Filmawka, publikował na Movies Roomie, a niektóre prace na Filmwebie; bawi się w dziennikarstwo i współpracuje z ludźmi z branży. Uwielbia muzykę, co jakiś czas sięga po kolejne wydawnictwa — od alternatywy, po zwykłego rocka i pop. Zamiłowany w historii i literaturze, nie zdzierży dnia bez książki. Co oprócz tego? Powoli poznaje świat psychologii, jak również jest wielkim fanem tenisa ziemnego. Chodzi w lenonkach, nawet kiedy nastaje noc.

Redaktor Natalia Nieróbca

Zastępca Redaktora naczelnego: Natalia Nieróbca
Współtwórczyni Culture Café. Jej największą pasją są podróże. Od czasu do czasu organizuje spontaniczne wypady do różnych ciekawych miejsc w Europie. Wielbicielka żeńskich końcówek wyrazów, sztuki nowoczesnej oraz filmów Sally Potter. Interesuje się także historią i polską poezją śpiewaną.

Redaktor Jakub Misztal

Zastępca Redaktora naczelnego: Jakub Misztal
Współtwórca Culture Café, człowiek orkiestra. W życiu miał już wiele pasji, przez grę w tenisa, jazdę konną, pływanie, aktorstwo i harcerstwo, aż po muzykę i wszelako rozumianą fantastykę. Aktualnie w wolnym czasie gra w ciemnych piwnicach w gry RPG, zgłębia tajemnice harmonii, gra na gitarze basowej, a gdy słońce już zajdzie ogląda filmy i seriale. Zdarza mu się także sięgać po literaturę. Zazwyczaj jest to fantastyka, bądź biografie muzyków i zespołów muzycznych. Jest umysłem ścisłym, z czego wynika także jego zainteresowanie fizyką. Ceni sobie szczerość i lojalność bliskich mu osób. Bardzo lubi towarzystwo innych.

Redaktor Jan Wasilewski

Reporter: Jan Wasilewski
Współtwórca Culture Café, fotograf i twórca filmowy. Na świat patrzy w dość specyficzny, artystyczny sposób. Jest na bieżąco z nowymi technologiami. Lubi podróżować, poznając przy tym nowe kultury i nieznaną wcześniej kuchnię. Swoje ciągłe zmęczenie pokonuje świeżo parzoną kawą.

Redaktor Paweł Gościniak

Redaktor: Paweł Gościniak
Znany jako cesarz Chin i zbieracz ryżu. Pisze opowieści o fascynujących podróżach i kulturach obcych – głównie Państwa Środka, Izraela oraz Szwajcarii. Pochłaniacz literatury sci-fi, w szczególności Lema. W wolnym, leniwym czasie ogląda filmy, brzdąka na gitarze, a w aktywnym czyta o rozwoju osobistym oraz uczy się języków obcych.

Redaktor Maciej Jakubik

Redaktor: Maciej Jakubik

Zapalony podróżnik głodny przygód. Lubi dobre jedzenie i tanie wino, nie pogardzi droższym. Uwielbia oglądać po raz n-ty Nietykalnych. Pasjonuje go ciężka muzyka oraz biografie. Nie wyjdzie z domu bez słuchawek.

Obsługa IT Wiktor Kulesza

Obsługa IT: Wiktor Kulesza
Współtwórca Culture Café. Pozytywnie nastawiony do świata informatyk, fan fizyki, a w tym Neila Tysona. Perkusista-fanatyk, lubujący się w trash-metalowym brzmieniu, jak i szeroko pojętym rocku. Fan kina Tarantino, „Nienawistną ósemkę” mógłby oglądać codziennie.