Coraz więcej firm oferuje swoim pracownikom benefity, które są dodatkiem do wypłaty. Niektóre z nich są już dobrze znane, tak jak chociażby karnet na siłownię, jednak pojawiają się również takie propozycje, których wcześniej nie było. Obecnie sporym zainteresowaniem cieszą się owoce do firm, które przywożone są przez najlepszych dostawców. To oznacza, że nie tylko są one dostarczane na czas, ale również są wysokiej jakości. Co istotne, takie owoce do firm mogą być przywożone w jednym rodzaju, a może się okazać, że w jednej skrzynce będą oferowane różne ich rodzaje, tak aby każdy mógł wybrać to, co najbardziej lubi. Warto zobaczyć, na czym polega oferta proponująca owoce do firm, bo możemy tutaj znaleźć naprawdę wiele ciekawych opcji.

Ile zapłacimy za owoce do firm?

Oczywiście najważniejsze w tym wszystkim będzie to, aby takie owoce do firm były świeże i wysokiej jakości.

Wówczas faktycznie będziemy mieli pewność, że nasi pracownicy otrzymują to co najlepsze, a co się z tym wiąże, że pozytywnie wpływamy na poprawę ich zdrowia. Dodatkowo jeszcze musimy mieć świadomość, że takie owoce do firm proponowane są w różnej cenie, a wpływ na to będzie miało wiele czynników. To ilu pracowników pracuje w danej firmie, ile kilogramów owoców zamawiamy, jak również to, jak często mają się one pojawiać w naszej firmie. Ogólnie im więcej tych owoców będziemy zamawiać, tym korzystniejsza będzie cena, jaką przyjdzie nam zapłacić. Może się ona wahać od 12 złotych do nawet 30 złotych za pracownika na miesiąc.

Co zyskujemy zapewniają owoce do firm?

Jeśli zastanawiamy się nad tym, co możemy zyskać, jeśli skorzystamy z oferty, jaką mają owoce do firm, to przede wszystkim oferujemy naszym pracownikom zdrową przekąskę. Dzięki temu będą zdrowsi, będą mieli więcej energii, lepiej będą pracowali.

Dodatkowo jeszcze dbając o to, aby korzystać z oferty jaką mają owoce do firm, poprawimy swój wizerunek, bo pokażemy, że naprawdę nam zależy na pracownikach. Zwiększymy również ich odporność, a to oznacza, że rzadziej będą oni szli na zwolnienie lekarskie, a więc nie będziemy musieli się martwić żadnymi postojami w firmie. Niesamowite w tym wszystkim jest to, że owoce do firm to nie tylko zdrowy, ale również stosunkowo tani sposób na gratyfikację pracownika, z pewnością tańszy niż karnet na siłownię. No i istnieje szansa, że z tego typu propozycji skorzysta większość pracowników, bo na siłownię nie każdy lubi chodzić, a owoce lubi wielu ludzi. Warto zobaczyć jaką ofertę mają przedsiębiorstwa oferujące owoce do firm. Musimy się zastanowić, czy zawsze ma być przywożony tylko jeden rodzaj owoców, czy może bardziej zależy nam na ich miksie. Dodatkowo jeszcze pamiętajmy, że im więcej mamy pracowników i im częściej zamawiamy owoce do firm, tym niższą cenę za nie zapłacimy.

Dlatego też warto się przyjrzeć różnym propozycjom, tak aby wybrać tą, która będzie najlepsza w naszym przypadku. Najważniejsze jednak będzie tutaj to, że w ten sposób będziemy dbali o zdrowie naszych pracowników.